شرح دوره های آموزش حضوری

 شرح دوره های آموزشی مجتمع های فنی روشنگر و خبره

­­­ 6 شعبه فعال از غرب تا شرق تهران با 16 سال سابقه دارای رتبه درجه یک در بین آموزشگاه های شهر تهران با کتاب و منابع کامل آموزشی

 

رديف

عنوان

شرح دوره آموزشی

دپارتمان عمومي و اداري

1

ICDL درجه2

                                      مهارت اول: سخت افزار و فناوری اطلاعات                         

  شامل سه مهارت:           مهارت دوم: سيستم عامل Windows             

                                      مهارت سوم: اينترنت و Email

2

جامع ICDL

گواهينامه

بين المللي

كاربري كامپيوتر

  در اين ترم كل مهارتهاي ذكر شده در بندهاي 1و2 آموزش داده مي شود. در پايان دو گواهينامه بين المللي رانندگي ( كاربري) كامپيوتر به شما اعطاء مي شود.يعني شما مي توانيد كه كارهاي لازم و پايه اي زير را به راحتي با كامـپيوتر انجام دهيد.

  • مهارت اول- مباني كامپيوتر: با مفاهيم و  اصطلاحات كامپيوتري آشنا شده ايد .
  • مهارت دوم-Windows: مي توانيد از كامپيوتر استفاده كرده ، فايلها و پوشه هاي خود را مديريت كنيد.
  • مهارت سوم-اينترنت: مي توانيد براي خودتان صندوق پستي بسازيد و Email، دريافت كنيد و بفرستيد. در ضمن در اينترنت به  دنبال آنچه  مورد نيازتان هست بگرديد.
  • مهارت چهارم-Word:  مي توانيد فرم هاي مختلف اداري و تحقيقاتي را تايپ و جدول بندي و صفحه آرايي كنيد.
  • مهارت پنجم-Excel: مي توانيد مانند يك حسابدار از كامپيوتر استفاده كنيد. آمار و ارقام را وارد كنيد و حساب و كتابها را با كامپيوتر انجام دهيد و نمودار بكشيد.
  • مهارت ششم- Access: مي توانيد اطلاعات پرسنل، دانشجويان يا كارمندان يك مؤسسه را وارد كرده ، فرم هاي لازم را طراحي كرده و بصورت خودكار از آنها مطابق نيازتان گزارش بگيريد. بدون نياز به سيستم بايگاني دستي همه چيز اتوماتيك انجام مي شود.
  • مهارت هفتم-PowerPoint: مي توانيد در يك سمينار با كامپيوتر مطالب خود را ارائه كنيد. يا يك برنامه نمايشي تبليغاتي با كامپيوتر درست كنيد.
  • تايپ سريع فارسي و لاتين: علاوه بر اينها تايپ ده انگشتي را نيز ياد گرفته ايد.شهریه 000/25 تومان که در این دوره رایگان است .

3

كارمند امور اداري

اين دوره شامل ارتباط موثر با واحدهاي سيستم جاري و ارباب رجوع ، استفاده از قوانين و مقررات كار و امور اجتماعي،صدور احكام و اجراي طبقه بندي مشاغل،گزارش نويسي و مكاتبات اداري،تهيه آمار و اطلاعات پرسنلي،كنترل ورود و خروج نيروي انساني و حفظ اسناد و امحاء اوراق زائد مي باشد.پيش نياز دوره جامع ICDL .

4

منشي درجه 2

اين دوره شامل توانایی در  برخورد مطلوب با ارباب رجوع،برقراري ارتباطات تلفني،ارسال و دريافت پيام به وسيله فكس،كار با كامپيوتر،بايگاني نامه هاي وارده و صادره،اجراي مقررات و آيين نامه هاي اداري و ارسال نامه مي باشد.

 

5

منشي درجه 1

اين دوره شامل تنظيم برنامه روزانه مسئول،توانايي تنظيم جلسات،نامه نگاري،تنظيم انواع گزارشات از فعاليتهاي مختلف،كار با كامپيوتر و اينترنت و تايپ متون فارسي و انگليسي می باشد. پيش نياز دوره منشي درجه 2

دپارتمان حسابداري

1

رايانه كار حسابدار مالي(دستي و كامپيوتري)

در اين دوره تمامي مباحث حسابداري دستي و كامپيوتري را باهم فرا مي گيريد.به اين صورت كه ابتدا مفاهيم حسابداري سپس حسابداري بازرگاني و در انتها با يك نرم افزار حسابداري آشنا خواهيد شد.پيش نياز: دوره ICDL2

2

مسئول حقوق و دستمزد

مكمل دوره حسابدار مالي است . پيش نياز دوره  ICDL2و رايانه كار حسابدار مالي-براي استخدام شما لازم است بتوانيد ليست حقوق و دستمزد و بيمه را تنظيم كنيد و با قوانين كار، كاملاً آشنا باشيد.

3

حسابداري

ويژه  اشتغال به كار

آشنايي با مفاهيم حسابداري،ثبت دفاتر قانوني،محاسبه دستمزد كاركنان،تنظيم ليست بيمه تامين اجتماعي،آشنايي با اظهار نامه مالياتي و حسابداري انبار،آشنايي با نرم افزارهاي هلو ، رافع و كاربرد Excel در حسابداري

4

نرم افزار حسابداري هلو

آموزش كامل نرم افزار هلو

دپارتمان گرافيك و انیمیشن

1

Photoshop

دو دوره مقدماتي و پيشرفته باهم– كاربرد: كار حرفه اي روي تصاوير و خلق پوستر هاي تبليغاتي -  تصويرسازي  و طراحي بيلبورد را نيز مي توانيد طي يك دوره تكميلي آموزش ببينيد.

2

Corel Draw

دو دوره مقدماتي و پيشرفته باهم– كاربرد:  طراحي آرم  كارت ويزيت و سربرگ -  بسته بندي تبليغاتي نيز طي يك دوره تكميلي آموزش داده خواهد شد.

3

Indesign

از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتاب‌ها، سررسیدها، برشورهای تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند.

4

illustrator

یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و ویرایش برداری یا وکتور می باشد و این دوره شامل: ایجاد گرافیک شبکه ،تغییر شکل و ویرایش اشیا،ساخت انواع ماسکها،ترسیم تصاویر پرسپکتیو و ...می باشد.

5

تولید کننده چند رسانه ای درجه 2

این دوره شامل:آنالیز مفاهیم و محیط های چند رسانه ای-آنالیز و استفاده از محیط گرافیکی در سیستم چند رسانه ای-تحلیل و بکارگیری مقدماتی نرم افزارهای ایجاد تصاویر گرافیکی و بکارگیری آنها-تحلیل و بکارگیری نرم افزارهایPOWER POINT وMSWORD-برنامه نویسی گرافیکی با VISUAL C –تحلیل و بکارگیری نرم افزار FLASH-آنالیز و بکارگیری محیط گرافیکی در VISUAL BASIC-عکسبرداری و فیلمبرداری از صفحه نمایش

6

تولید کننده چند رسانه ای درجه 1

این دوره شامل : تحلیل و بکارگیری بانک اطلاعاتی ACCESS- تحلیل و بکارگیری صفحه گسترده EXCEL-تحلیل و استفاده از نرم افزارهای PHOTOSHOP و PREMIER تحلیل و بکارگیری نرم افزار های SOUND FORGE-AUTHORWARE-DIRECTOR

7

طراح گرافیک رایانه ای

در این دوره شما کار با نرم افزارهای ترسیم برداری- نرم افزارهای ویرایش تصویر-ایجاد و بکارگیری Typography های حروف-نرم افزارهای صفحه آرایی-طراحی تجاری-طراحی وب و چاپ دیجیتال را آموزش خواهید دید.

8

3D MAX

دو دوره مقدماتي و پيشرفته باهم– كاربرد: مدل سازي معماري، صنعتي،  و تهيه فيلم هاي تبليغاتي طراحي اجسام به صورت كاملا سه بعدي – توانايي انجام پروژه هاي تبليغاتي و گرافيكي

9

Vray

وی ری پلاگين کمکی برای نرم افزارهای سه بعدی به منظور توليد خروجی واقعی تر و لطیف تر در نور ، متریال و دیگر جزئیات همچون سایه ها و انعکاس هاست. پیش نیاز:3DMAX

10

Primier

كاربرد: ويرايش قطعات مختلف فيلم در كنار هم و صدا گذاري آن

11

FlashَAdobe

فلش نرم افزاری برای تولید انواع بازی های دو بعدی، فیلم،و برنامه های پویای اینترنتی می باشد که با زبان اکشن اسکریپت محتویات و اشیاء کنترل و دستور دهی می شود.

دپارتمان فنی و مهندسی

1

AUTOCAD

دوره هاي مقدماتي و پيشرفته باهم- كاربرد: ترسيم انواع نقشه هاي صنعتي و ساختماني -  طراحي هاي دوبعدي و سه بعدي

2

کارور

Solid Works

نرم افزار طراحی سه بعدی مکانیکی  می باشد که  این دوره شامل نقشه خوانی صنعتی،ایجاد مدل سه بعدی با استفاده از رایانه و مونتاژ قطعات مدل سازی شده و ارائه نقشه های دوبعدی مربوط به متعلقات و مجموعه های ایجاد شده.

3

CATIA

عنوان دوره: نقشه کش و طراح صنعتی با CATIA

کتیا نرم افزار طراحی صنعتی قدرتمندی است که در زمینه های طراحی قطعات مختلف، طراحی سازه، خودرو سازی و غیره  کاربرد دارد.

4

کارورMatlab

 

این دوره شامل برنامه نویسی و شبیه سازی سیستم های عملی به زبان Matlab و استفاده از دستورات موجود در این نرم افزار جهت حل معادلات جبری و مفاهیم ریاضی،توسعه الگوریتم ها،به تصویر کشیدن داده ها،تحلیل داده ها و محاسبه عددی و مدلسازی و شبیه سازی در نرم افزار Simulink می باشد.

5

تحلیل گر

ANSYS

این دوره شامل بکارگیری  ابزار ارائه شده در نرم افزار برای تحلیل قطعات و سیستم های مکانیکی ،تشخیص و ایجاد  خط،سطح،المان و شبکه بندی، تشخیص نوع تحلیل و بارگذاری و شرایط بارگذاری و شرایط مرزی و استخراج نتایج و استفاده از نتایج می باشد.

6

ETABS

عنوان دوره: تحلیلگر و طراح سازه‌های سه بعدی با برنامهETABS

این دوره شامل تحلیل و طراحی یک سازه بتنی و فلزی با نرم افزار ETABS

7

SPSS درجه1 و2

دو دوره باهم - نرم افزاری جهت انجام عملیات آماری بر روی داده های وارد شده و ترسیم و چاپ نمودارمی باشد.

دپارتمان طراحی وب سایت

1

Dream Weaver

عنوان دوره: طراحي صفحات Web باDream weaver

نرم افزاری جهت تولید صفحات وب  که  این دوره شامل اضافه کردن content به صفحات ،کار با page code، تولید صفحات پویا و ... می باشد.

2

طراح مقدماتی صفحات وب

این دوره شامل بکارگیری htmlو css در جهت طراحی،توسعه و مدیریت یک وب سایت با استفاده از اصول گرافیکی در جایگزاری ترسیم ها،رنگ ها ، قلم ها ،css و جداول در مراحل طراحی که با استفاده از تکنیک مدیریت های مدیریت محتوا و پنل وب سایت و شناخت دامنه ها جهت ارتباط مناسب با کاربران وب می باشد.

2

C#

 عنوان دوره :مهندس برنامه نویسC#  (Web Application)  .    سی شارپ زبان برنامه‌نويسي شي گراء براي برنامه نويسي تحت وب

4

طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.net

این دوره شامل:بکارگیری اولیه و مقایسه تکنولوژیها ی مختلف با برنامه نویسی تحت وب- طراحی واسط کاربر-بررسی text file ذخیره و بازیابی اطلاعات در file system  - Connection string,Query string –جلوگیری از خطا-نگهداری وضعیت اشیا-روشهای ارتباط با بانکهای اطلاعاتی-ایجاد امنیت در شبکه-انجام آزمایش و شبیه سازی عملکرد سایت-انجام OUTPUT FRMAITING-تهیه سایتهای چند زبانه-طراحی CUSTOM CONTR0LS-نصب و تنظیم عملکرد سایت

5

برنامه نويس زبان HTML برای طراحی صفحات WEB

در این دوره زبان برنامه نویسی HTML  و چگونگی برقراری  ارتباط HTMLبا کدهای دیگر را آموزش خواهید دید.

6

طراح و توسعه دهنده سامانه های مدیریت محتوا (CMS)

در این دوره شما کار با اینترنت و مرورگرهای اینترنتی-بکارگیری زبانهای نشانه گذاری-کار با XML-ساخت فایل های CSS-نصب و راه اندازی WEB Server-ثبت و بکارگیری Domain و Host های رایگان یا غیر رایگان در وب- مستند سازی نیازها و فرایندهای سازمانی مشتری جهت طراحی معماری وب سایت مبتی بر یک مدل مفهومی-توانایی انتخاب سامانه مدیریت محتوای بهینه بر اساس نیاز مشتری (نظیر ساختارهای خبری و....)توانایی نصب و راه اندازی سامانه مدیریت محتوا و کار با سامانه مدیریت محتوا را آموزش خواهیددید.

7

جوملا

جوملا یک سیستم مدیریت محتوا فوق العاده تحت وب است که در ساختن وب سایت و دیگر برنامه های تحت اینترنت به شما کمک می کند. مهم تر اینکه جوملا یک برنامه open source  میباشد که به طور رایگان دراختیار همه قرار دارد.

8

VB.NET

برنامه نویس  VB.NET(Web Application)

9

PHP

عنوان دوره :توسعه دهنده  WEB با PHP   زبان برنامه‌نويسي كه بيش‌تر براي طراحي برنامه‌هاي سمت سرور در وب سايت‌هاي پويا مي‌باشد.

10

ASP.NET

 

عنوان دوره :مهندس در توسعه وب هایEnterpriseبا ASP.NET

يك محيط برنامه‌نويسي وب با زبان‌هاي VB.NET و C# كه توانايي ساخت WEB PAGES با ASP.NET و بسياري امكانات ديگر مي‌باشد. پيش نياز دوره: VB.NET و C# مي‌باشد.

دپارتمان برنامه نویسی

1

VB.NET

برنامه نویس  VB.NET(Windows Application)

2

VISUAL-C

در این دوره شما با استفاده از SOURCE ، RESOURCE ، DIALOG EDITOR ، PROJECT ، CONTROL ، CODE و دیگر امکانات این زبان می توانید  برنامه های کاربردی و سیستم های نرم افزاری تحت ویندوز را پیاده سازی و اجرا نمایید.

3

JAVA

یک زبان برنامه نویسی شی گراست که بسیار شبیه C++ بوده ولی جدیدتر و آسان تر است و می توان آن را روی هر کامپیوتر با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد. پیش نیاز VISUAL-Cمی باشد.

4

C#

عنوان دوره : مهندس برنامه نویس  C# (Windows Application). سی شارپ يك زبان برنامه سازي ساده، مدرن، براي اهداف عمومي و شي گراء است.(با تخفیف )

5

اندروید

نام سیستم عاملی است که توسط گوگل برای تلفن همراه،تبلت و غیره عرضه می کردد.

6

Visual basic 6.0مقدماتی

ويژوال بيسيك توسعه يافته زبان برنامه نويسي بيسيك مي‌باشد كه به طور کامل ارائه مي‌گردد.

7

کاربر بانک اطلاعاتی Sql server,Access

هدف این دوره مهارت در تولید بانک اطلاعاتی با Sql server,Access می باشد.

8

مدیر Sql server

این دوره شامل بررسی اولیه Sql server –plannig برای SQL SERVER –کار  با فایلهای پایگاه داده ها-مدیریت Security- Performing Administrative Tasks- تهیه پشتیبان از دیتا بیس-Restor کردن یک دیتا بیس-Monitoring  یک Sql server برای کارایی-کار با Transferring Data –کار با Maintaining High Availability و Introducing Replication

9

برنامه نويسی بازی های رايانه ای

در این دوره شما مدلسازی سه بعدی-ساخت واعمال بافت و ماده-توانایی طراحی و ساخت اسکلت-شبیه سازی رخدادهای فیزیکی-شبیه سازی سیستم های ذره ای-متحرک سازی-نورپردازی ثابت-کار  در محیط نرم افزاری Shiva Engine- طراحی مرحله و چیدمان اشیاء- نور پردازی متحرک-طراحی واسط گرافیکی کاربر و فراخوانی انیمشن ها و صداها-برنامه نویسی رخدادها،روابط و منطق-برنامه نویسی هوش مصنوعی و روند مرحله و آماده سازی و بهینه کردن بازی برای خروجی را آموزش خواهید دید.

دپارتمان شبکه والکترونيک

1

مونتاژ كار و ارتقاء كامپيوتر هاي شخصي

دراين دوره مي توانيد با داشتن قطعات لازم ، يك كامپيوتر شخصي را مونتاژ و راه اندازي نمائيد.

2

تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری

این دوره شامل مفاهیم  اساسی Network،عملکرد Client و Server  و بررسی عملکردهایOSI Model ، Physical Media ، Data Link  Layer ،Data Transmission،Network Layer،Session Layer،شناختTCP/IPFundamentalsمی باشد همچنین IP Addressing و Subnetting و Supernetting و Accessing و Fault Tolerance و Maintaining یک شبکه و انجام Troubleshooting یک شبکه را شامل می شود. این دوره در برخی مراکز تحت عنوان Network+ ارائه می شود.

3

مبانی ربوتیک

این دوره شامل شناخت اصول اولیه ربات،شناخت مسابقات رباتیک،تهیه الگوریتمها و فلوچارت،متصل کردن قطعات یک ربات برنامه پذیر،رسم فلوچارت و انتقال برنامه به ربات،توانایی در نوشتن برنامه های مختلف و انتقال آن به ربات،شناخت قطعات مکانیکی و ساخت سازه های اولیه،ساخت و لحیم کاری بردهای ساده و ساخت ربات های کنترل شونده، راه اندازی ربات های الکتریکی، ساخت ربات های مکانیکی پیشرفته و ربات های ترکیبی، ساخت ربات تعقیب خط پیشرفته

4

سخت افزار روبوتیک

این دوره شامل شناخت اصول الکتریسیته، المانهای مداری،محاسبه جریان و ولتاژ در مدارات پایه، دیود،ترازیستور،طراحی و ساخت مدارات سنسورهای مقاومتی،طراحی و ساخت مدارات راه انداز موتور الکتریکی،ترکیب مدارات سنسوری با مدارات راه انداز موتور و ساخت رباتهای الکترونیکی،اصول جبر بول و مدارات منطقی،توانایی در طراحی و رباتهای پیچیده با استفاده از مدارات منطقی

5

نصاب و عیب یاب سیستم های حفاظتی، امنیتی و ارتباطی

این دوره شامل کار با رایانه و اجرای شبکه های رایانه ای،نصب و عیب یابی( سیستم تلویزیون مدار بسته، دزدگیر، سیستم اعلان حریق،سیستم آیفون تصویری و معمولی،سیستم گیت فروشگاهی،سیستم سانترال و دستگاههای حضور و غیاب)

دپارتمان تجارت و يادگيری الکترونيکی

1

تجارت الکترونیک و كاربردهای آن در كسب و كار سازمان

این دوره شامل امکان سنجی و تجارت الکترونیکی در سازمان،بکارگیری مدلهای کسب و کار الکترونیکی،سیستم های تجارت الکترونیکی مبتنی بر وب،تدوین استراتژیهای کارآمد به منظور پیاده سازی موفق تجارت الکترونیکی و پیاده سازی الگوها و روشهای بازار یابی الکترونیکی

 

 

2

 

شهروند الکترونیکی

(E-Citizen)

این دوره شامل آموزش ویندوز،اینترنت(پست الکترونیکی،موتور جستجو)،انجام اقدامات اولیه برای ارتباط امن،توانایی کار با سایت های مختلف،کار با فرمهای آنلاین و مشارکت در وب می باشد.

3

 

 

 

در فناوری BIمدیر

اطلاعات(هوش تجاری)

این دوره شامل کار با هوش تجاری ، کار با انبارهای داده، تحلیل کسب و کار و بصری سازی داده ها،داده کاوی،متن کاوی، وب کاوی ،مدیریت عملکرد کسب و کار،پیاده سازی شبکه های عصبی برای داده کاوی

 

 

4

مدیر بازیهای شبکه ای

(Game net)

این دوره شامل پیکربندی و تنظیمات عمومی شبکه در شبکه های Client/Server،نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت Game net و تهیه و نصب بازیهای جدید،نظارت و کنترل کلیه کامپیوترهای موجود در شبکه و ارسال و دریافت پیام و فایل به کاربران در حین کار، انجام تنظیمات امنیتی بر روی کامپیوتر های موجود در شبکه جهت ایجاد محدودیت در دسترسی کاربران،دریافت انواع گزارشات از کارکرد کاربران و محاسبه تهیه گزارشهای مالی Game net ، نظارت بر محیط کاربری و انجام تدابیری جهت عدم امکان تقلب در سیستم. 

 

5

 

مدیر فروشگاه اینترنتی

این دوره شامل انجام ثبت نام فروشگاه اینترنتی و خرید نرم افزار مناسب،فروش هر نوع کالا و فایل شارژ از پرداخت موفق و بازار یابی بنری،تعیین اعتبار برای نمایندگان و پورسانت برای کاربران و تخفیف برای مشتریان ویژه، فروش آنلاین و ایجاد تمهیداتی جهت پرداخت وجه، روشهای مختلف وجه اعتباری Creditو یا پرداخت وجه بدهی Debit و یا پرداخت وجه پستی، اعمال تنظیمات جهت وب سایت فروشگاه جهت معرفی وب سایت به موتورهای جستجو تحت استاندارد SEO ، مدیریت کنترل پنل Host و کنترل پایگاه داده اقلام موجود جهت فروش و معرفی اقلام در وب سایت، نظارت بر محیط مجازی فروشگاه و پاسخ به درخواست ها و ارتباط موثر با بازدید کنندگان،تهیه گزارش از میزان کارکرد و اصول مقدماتی حسابداری و محاسبه و تهیه گزارش های مالی 

6

مدیر کافی نت

این دوره شامل نظارت بر عملکرد سیستمها در محیط شبکه و انجام تنظیمات جهت اتصال به شبکه اینترنت،نصب و راه اندازی نرم افزار

دانلود برای ، نظارت بر شبکه و  کامپیوترهای موجود در آنها و اعمال محدودیت  در پهنای باند و  و نرم افزارهای مربوطه Accounting

برای کاربران ،انجام تنظیمات امنیتی بر روی کامپیوترها  و بهینه سازی Registry، گزارش گیری از میزان کارکرد کاربران اصول مقدماتی حسابداری و محاسبه و تهیه گزارشهای مالی ، نظارت بر محیط کافی نت و برقراری ارتباط موثر مراجعه کنندگان و انجام تدابیر ی جهت Key Logging Monitoring

7

مدیر مرکز آموزش الکترونیکی

مدير آموزشگاه الکترونيکي مدیری است که توانمندیهای اداره مرکز آموزش الکترونیکی را نیز کسب کرده است. این شغل در حوزه فناوری اطلاعات تعریف می‌گردد و وظايفي از قبيل راه‌اندازی سیستم مدیریت یادگیری و بکارگیری امکانات آنرا به منظور تعریف دوره‌های آموزشی، ثبت‌ نام کارآموزان، تعریف نقشهای مربیان و نظارت بر عملکرد آنها، نظارت بر محتوای آموزشی دوره‌ها، نظارت بر جلسات آموزش آنلاین و حضوری (درصورت نیاز)، تهیه گزارشات مدیریتی از سیستم، مربیان و کارآموزان و تعامل با سازمانهای ناظر را داراست.

8

مربی آموزش الکترونیکی

مربي آموزش الکترونيکي شغلي است از حوزه فناوری اطلاعات که در یک مرکز آموزش الکترونیکی به تدریس دوره در قالب فعالیتهای آموزشی آنلاین، کلاسهای مجازی و در صورت نیاز آموزش حضوری اشتغال دارد. مربی آموزش الکترونیکی در محیط یک سیستم مدیریت یادگیری  به تدریس اشتغال دارد و وظایفی از قبیل تهیه و بارگذاری منابع و محتوای آموزشی، تعریف و راهبری فعالیتهای آموزشی فردی و گروهی یادگیرندگان، نظارت بر فرآیند یادگیری مخاطبان و برگزاری آزمونهای میاندوره و پایانی به عهده دارد.

دپارتمان مديريت اجرايي

1

MBA سطح1

در این دوره اجرا و عملیاتی نمودن مبانی سازمان و مدیریت- عملیاتی نمودن مسائل روز مدیریت-توانایی کسب مهارتهای عمومی بازاریابی- بکارگیری دانش و مهارتهای مالی و بکارگیری دانش و مهارتهای حسابداری را آموزش می بینید.

2

MBA سطح2

در این دوره  بکارگیری مبانی و تفکر راهبردی در سازمانها- طراحی و بهینه سازی ساختار سازمان- بکارگیری راهبردهای جذب و توسعه منابع انسانی- حل مسئله با استفاده از ابزارهای نوین تحلیل اقتصادی و  بکارگیری راهبردهای بهینه سازی رفتار سازمانی را آموزش می بینید.

3

MBA پیشرفته

در این دوره  بکارگیری راهبردهای توسعه بازار کسب و کار- بکارگیری راهبردهای توسعه و تغییر در سازمانها- اجرای الگوی مدیریت مالی پیشرفته- بکارگیری اصول و فنون تبلیغات و  بکارگیری اصول و فنون مذاکرات تجاری را آموزش می بینید.

دیپلم کارو دانش

کامپیوتر تصویرسازی

1- كاربر رايانه2- كاربر نرم افزاري 3- طراح گرافيك رايانه 4-شهروند الكترونيك   5-Corel  6-Freehand  7–کارورflash

حسابداری

1-كاربر رايانه2- حسابداري عمومي مقدماتي 3- حسابداري عمومي تكميلي4-رايانه كار حسابدارمالي 5- حسابدارصنعتي درجه2

6-  حسابدار حقوق و دستمزد

نقشه کش ساختمان

1- نقشه كشي عمومي ساختمان درجه2  2- نقشه كشي سازه درجه 1   3- نقشه كشي معماري درجه 1

تعميركار تلويزيون رنگي

1-راديو - ضبط  : شامل آشنایی کامل با الکترونیک عمومی ،آشنایی با  تعمیرات رادیو و ضبط صوت

 2-تعمیر کار  تلویزیون رنگی : آشنایی با تعمیرات تلویزیون رنگی 

 

راه های ارتباطی

دفتر مركزي : 44244867

ايميل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

مجتمع های فنی روشنگر و خبره را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.

t.me/rokhis1

sapp.ir/rokhis1

eitaa.com/rokhis

instagram.com/rokhis110