دپارتمان عمومی و اداری

رديف

عنوان

شرح دوره آموزشی

کد استاندارد

1

ICDL درجه2

                               مهارت اول: سخت افزار و فناوری اطلاعات                         

  شامل سه مهارت:            مهارت دوم: سيستم عامل Windows             

                                مهارت سوم: اينترنت و Email

89/2513

2

جامع ICDL

گواهينامه

بين المللي

كاربري كامپيوتر

  در اين ترم كل مهارتهاي ذكر شده در بندهاي 1و2 آموزش داده مي شود. در پايان دو گواهينامه بين المللي رانندگي ( كاربري) كامپيوتر به شما اعطاء مي شود.يعني شما مي توانيد كه كارهاي لازم و پايه اي زير را به راحتي با كامـپيوتر انجام دهيد.

    مهارت اول- مباني كامپيوتر: با مفاهيم و  اصطلاحات كامپيوتري آشنا شده ايد .

   مهارت دوم-Windows: مي توانيد از كامپيوتر استفاده كرده ، فايلها و پوشه هاي خود را مديريت كنيد.

   مهارت سوم-اينترنت: مي توانيد براي خودتان صندوق پستي بسازيد و Email، دريافت كنيد و بفرستيد. در ضمن در اينترنت به  دنبال آنچه  مورد نيازتان هست بگرديد.

 مهارت چهارم-Word:  مي توانيد فرم هاي مختلف اداري و تحقيقاتي را تايپ و جدول بندي و صفحه آرايي كنيد.

مهارت پنجم-Excel: مي توانيد مانند يك حسابدار از كامپيوتر استفاده كنيد. آمار و ارقام را وارد كنيد و حساب و كتابها را با كامپيوتر انجام دهيد و نمودار بكشيد.

مهارت ششم- Access: مي توانيد اطلاعات پرسنل، دانشجويان يا كارمندان يك مؤسسه را وارد كرده ، فرم هاي لازم را طراحي كرده و بصورت خودكار از آنها مطابق نيازتان گزارش بگيريد. بدون نياز به سيستم بايگاني دستي همه چيز اتوماتيك انجام مي شود.

مهارت هفتم-PowerPoint: مي توانيد در يك سمينار با كامپيوتر مطالب خود را ارائه كنيد. يا يك برنامه نمايشي تبليغاتي با كامپيوتر درست كنيد.

تايپ سريع فارسي و لاتين: علاوه بر اينها تايپ ده انگشتي را نيز ياد گرفته ايد.شهریه 30/000تومان که در این دوره رایگان است .

دو مدرك 89/2513 و90/2513

3

كارمند امور اداري

اين دوره شامل ارتباط موثر با واحدهاي سيستم جاري و ارباب رجوع ، استفاده از قوانين و مقررات كار و امور اجتماعي،صدور احكام و اجراي طبقه بندي مشاغل،گزارش نويسي و مكاتبات اداري،تهيه آمار و اطلاعات پرسنلي،كنترل ورود و خروج نيروي انساني و حفظ اسناد و امحاء اوراق زائد مي باشد.پيش نياز دوره جامع ICDL .

3/1/39/93-3

4

منشي درجه 2

اين دوره شامل توانایی در  برخورد مطلوب با ارباب رجوع،برقراري ارتباطات تلفني،ارسال و دريافت پيام به وسيله فكس،كار با كامپيوتر،بايگاني نامه هاي وارده و صادره،اجراي مقررات و آيين نامه هاي اداري و ارسال نامه مي باشد.

3/2/21/21-3

 

5

منشي درجه 1

اين دوره شامل تنظيم برنامه روزانه مسئول،توانايي تنظيم جلسات،نامه نگاري،تنظيم انواع گزارشات از فعاليتهاي مختلف،كار با كامپيوتر و اينترنت و تايپ متون فارسي و انگليسي می باشد. پيش نياز دوره منشي درجه 2

3/1/21/21-3

راه های ارتباطی

دفتر مركزي : 44244867

ايميل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

مجتمع های فنی روشنگر و خبره را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.

t.me/rokhis1

sapp.ir/rokhis1

eitaa.com/rokhis

instagram.com/rokhis110